Sākums    Lapas karte    Palīdzība    Kontakti      LV   RU   EN
Semināri
11
feb
2011
VARAM organizē bezmaksas semināru ciklu iedzīvotājiem par iespējām saņemt finansējumu

2011.g. februārī un marta sākumā visā Latvijā notiks Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk - VARAM) organizētais bezmaksas semināru cikls potenciālajiem projekta iesniedzējiem par Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansēto projektu atklāto konkursu "Atjaunojamo energoresursu izmantošana mājsaimniecību sektorā" (turpmāk - konkurss).

Seminārus organizē VARAM sadarbībā ar plānošanas reģionu ES struktūrfondu informācijas centriem, Ventspils pilsētas domi, kā arī biedrību "Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra".

Šo semināru ietvaros speciālisti iepazīstinās potenciālos projektu iesniedzējus ar informāciju par konkursa nosacījumiem un projekta pieteikuma veidlapas aizpildīšanas specifiku.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis uzsver: "Šī ir pirmā reize, kad Latvijas mājsaimniecībām ir pieejams finansiāls atbalsts atjaunojamo energoresursu izmantošanā. Šī konkursa ietvaros iedzīvotājiem ir iespējams saņemt līdzfinansējumu mazu jaudu iekārtu iegādei un uzstādīšanai, kas balstītas uz atjaunojamo energoresursu tehnoloģijām".

Konkursa ietvaros pieejamais KPFI maksimālais finansējums vienam projektam ir 7 000 latu, tomēr tas nevar pārsniegt 50% no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām. Kopējais KPFI finansējums šajā konkursā ir 11 399 481 LVL.

Nākošais bezmaksas seminārs notiks, š.g. 16.februārī plkst.12:00 Saldū, Saldus novada pašvaldības zālē (Avotu ielā 12). Interesentus aicinām iepriekš pieteikt savu dalību seminārā līdz š.g. 15.februārim nosūtot pieteikumu uz e-pastu Inguna.Balcere@kurzemesregions.lv vai zvanot pa telefonu 26014296, 63807276.