Sākums    Lapas karte    Palīdzība    Kontakti      LV   RU   EN
Sākums
07
jūn
2010
Aicina iesniegt projektu iesniegumus

No š.g. 4.jūnija līdz 4.augustam var iesniegt projekta iesniegumus Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātajā konkursā "Tehnoloģiju pāreja no fosilajiem uz atjaunojamiem energoresursiem".

Konkursa mērķis ir oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, nodrošinot pāreju no tehnoloģijām, kurās izmanto fosilos energoresursus, uz tehnoloģijām, kurās izmanto atjaunojamos energoresursus. Konkursa ietvaros pieejamais finanšu instrumenta finansējums ir 8 082 346 latu. Konkursa ietvaros vienam projekta iesniedzējam pieejamais maksimālais finanšu instrumenta finansējums ir 350 000 latu.

Projekta iesniedzējs var būt Latvijas Republikas pilsētas vai novada pašvaldība, izglītības iestāde, Latvijas Republikā reģistrēts sīkais (mikro), mazais vai vidējais komersants vai zinātnisko institūciju reģistrā reģistrēta zinātniskā institūcija.

Projekta iesniegumus jāiesniedz Vides ministrijā no 4.jūnija līdz 2010. gada 4. augustam (ieskaitot) darba dienās no plkst. 8:30 līdz plkst. 17:00 vai nosūtot ierakstītā vēstulē pa pastu: Vides ministrija Peldu ielā 26/28, 202.kab., Rīgā, LV-1494, vai noformētu elektroniskā dokumenta veidā sūtot uz elektroniskā pasta adresi res_kpfi@vidm.gov.lv.

Jautājumus par projekta iesnieguma sagatavošanu un iesniegšanu var sūtīt pa pastu: Vides ministrija, Peldu ielā 25, Rīgā, LV - 1494 vai elektroniski uz elektroniskā pasta adresi: raimonds.kass@vidm.gov.lv , kā arī zvanot pa tālr: 67026538.