Sākums    Lapas karte    Palīdzība    Kontakti      LV   RU   EN
Sākums
06
jūl
2010
Aicina iesniegt projekta iesniegumus KPFI finansēto projektu atklātajā konkursā

Vides ministrija aicina iesniegt projekta iesniegumus Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātajā konkursā „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai pašvaldību ēkās".

Konkursa mērķis ir oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, samazinot siltumenerģijas un apgaismojuma elektroenerģijas patēriņu Latvijas Republikas pašvaldību sabiedriskajās ēkās un ēkās, kas nepieciešamas pašvaldību autonomo funkciju nodrošināšanai.

Projekta iesniedzējs ir Latvijas Republikas pilsētas vai novada pašvaldība.

Konkursa ietvaros pieejamais finanšu instrumenta finansējums ir 8 521 500 latu. Konkursa ietvaros vienam projektam pieejamais minimālais finanšu instrumenta finansējums ir 50 000 latu, maksimālais finanšu instrumenta finansējums - 750 000 latu.

Vienam projektam pieejamais finansējums nepārsniedz 85 % no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.
Projekta iesniegumus jāiesniedz Vides ministrijā no šī sludinājuma publicēšanas dienas līdz 2010. gada 6. septembrim (ieskaitot) darba dienās no plkst. 8:30 līdz plkst. 17:00 Peldu ielā 26/28, 202.kab. Rīgā vai nosūtot ierakstītā vēstulē pa pastu: Vides ministrija, Peldu iela 25, LV-1494, vai noformētu elektroniskā dokumenta veidā sūtot uz elektroniskā pasta adresi eep_kpfi@vidm.gov.lv.
Jautājumus par projekta iesnieguma sagatavošanu un iesniegšanu var sūtīt pa pastu: Vides ministrija, Peldu ielā 25, Rīgā, LV - 1494 vai elektroniski uz elektroniskā pasta adresi: laimonis.osis@vidm.gov.lv, kā arī zvanot pa tel: 66016776.