Sākums    Lapas karte    Palīdzība    Kontakti      LV   RU   EN
Sākums
18
jan
2011
Paraksta līgumus ar profesionālajām izglītības iestādēm par energoefektivitātes projektu īstenošanu

2011.gada 10.janvārī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vides investīciju fonds" un profesionālo izglītības iestāžu pārstāvji parakstīja divdesmit trīs līgumus par finansējuma saņemšanu energoefektivitātes projektu īstenošanai profesionālo izglītības iestāžu ēkās. Tuvākajā laikā tiks parakstīti līgumi ar pēdējo no līguma slēdzēju pusēm - Izglītības un zinātnes ministriju.

Pasākumā piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību "Vides investīciju fonds" pārstāvji, kā arī finansējuma saņēmēji - pārstāvji no Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas, Barkavas arodvidusskolas, Alsviķu Profesionālās skolas, Rīgas Doma kora skolas, Sociālās integrācijas valsts aģentūras, Rīgas Purvciema amatu skolas, Rankas arodvidusskolas, Emīla Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas, Ogres Amatniecības vidusskolas, Valsts SIA "Bulduru Dārzkopības vidusskola, Latgales Transporta un sakaru tehniskās skolas, Ogres Profesionālās vidusskolas, Preiļu arodvidusskolas, Rēzeknes 14.arodvidusskolas, Smiltenes Profesionālās vidusskolas, Saulaines Profesionālās vidusskolas, Cīravas arodvidusskolas, Ventspils Profesionālās vidusskolas, Vecbebru Profesionālās vidusskolas, Daugavpils Tirdzniecības skolas, Dagdas arodvidusskolas, Valsts SIA "Rīgas pārtikas ražotāju vidusskola".

2011. gada 5. janvārī līgumus parakstīja Saldus Profesionālā vidusskola un Ērgļu arodvidusskola un tuvākajā laikā plānots parakstīt līgumu ar Bebrenes profesionālo vidusskolu.

2010. gada 27. un 29.decembrī par projektu īstenošanu tika noslēgti līgumi ar Jelgavas Amatu vidusskolu un Mālpils Profesionālo vidusskolu.

Jau iepriekš ziņots, ka no 2010.gada 3. līdz 7. decembrim Vides ministrijā tika pieņemti 27 lēmumi par projektu apstiprināšanu Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta projektu atklātā konkursa "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai valsts un pašvaldību profesionālās izglītības iestāžu ēkās" ietvaros par kopējo Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansējumu 11422744.57 Ls.

Par konkursa organizēšanu atbildīgā iestāde ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija. Projektu īstenošanas uzraudzību veic valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vides investīciju fonds".