Sākums    Lapas karte    Palīdzība    Kontakti      LV   RU   EN
Sākums
11
mar
2010
Notiks seminārs profesionālās izglītības iestādēm par KPFI un ERAF programmu aktivitātēm

Š.g. 12. martā, Vides ministrijā norisināsies Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) un Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstīts seminārs profesionālās izglītības iestādēm par ERAF 3.1.1.1.aktivitātes "Mācību aprīkojuma modeizācija un infrastruktūras uzlabošana profesionālās izglītības programmu īstenošanai" projektu iesniegumu sagatavošanu un KPFI atklātu projektu konkursa "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai valsts un pašvaldību profesionālās izglītības iestāžu ēkās" nolikuma projektu.

Seminārā paredzēts iepazīstināt ar KPFI atklātu projektu konkursa "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai valsts un pašvaldību profesionālās izglītības iestāžu ēkās" nolikuma projekta izstrādes gaitu.

Izglītības un Zinātnes ministrijas pārstāvji sniegs informāciju par ERAF 3.1.1.1. aktivitātes projektu iesnieguma sagatavošanu un kopīgi ar Vides ministrijas speciālistiem uz praktiska piemēra bāzes sniegs informāciju par projekta iesnieguma sagatavošanu, lai izslēgtu dublēšanos ar KPFI plānotā konkursa atbalstāmajām aktivitātēm.

Pasākumu organizē Vides ministrija sadarbībā ar Izglītības un Zinātnes ministriju (IZM) un tas notiks Peldu ielā 25, 409. telpā, plkst.11:00.

Papildus informācija: 
Laimonis Osis, Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta ieviešanas vienības eksperts, e – pasts: Laimonis.Osis@vidm.gov.lv; tālr. 67026919.

Ar semināra darba kārtību variet iepazīties šeit